ÖNEMLİ !

OptiFormula yazılımları KDV'den müstesnadır. ( %0 KDV )


OptiFormula WINDOWS SÜRÜMLERİ

OptiFormula Windows Sürümleri tek seferlik ödeme modeli ile satılır. Mevcut sürümde, İLİKSOFT tarafından güncelleme yayınlandığı sürece, ek ücret ödenmesine gerek kalmadan, yazılım kullanıcının izin vermesi halinde otomatik olarak güncellenir. Yeni bir üst ana sürüm yayınlanması durumununda, eski sisteme destek sona erer ve güncellemeler durur. Bu durumda, kullanıcılar dilerse ücreti karşılığı üst ana sürüme terfi edebilir ya da mevcut yazılımlarını herhangi bir ücret ödemeden ve bir sınırlama olmadan (ilgili sürümdeki alt yapının Windows tarafından desteklenmesi devam ettiği sürece) kullanmaya devam edebilirler.


OptiFormula WEB VE MOBİL SÜRÜMLERİ

OptiFormula Web ve Mobil Sürümleri aylık ya da yıllık kiralama modeli ile satılır. Abonelik süresince kullanıcılar ek bir ücret ödemeden yazılımları kullanabilir. Abonelik bittiğinde, yazılım kullanıma kapatılır. Yazılımlarda işletme, formül ve kullanıcı sayıları sınırlandırılmıştır. Kullanıcının ek işletme, kullanıcı ya da formül sayısına ihtiyaç duyması halinde, bunları abonelik süresi sonuna kadar ek olarak kiralayabilir. Web ve mobil sürümleri sürekli en güncel halde tutulur. Kullanıcılar kiralama süreleri boyunca sürüm numarası farketmeksizin hep en son sürümü kullanırlar. Bunun için de ek bir ödeme yapmazlar.


HAVALE/EFT BİLGİLERİ

Ürünlerimizi indirimli Havale/EFT fiyatı ile alabilmek için lütfen ürün bedelini aşağıdaki hesabımıza yollayınız. Hesap sahibi: İLİKSOFT YAZILIM SANAYİ TİCARET A.Ş. Banka: İş Bankası Şube: Teknokent Şb (4370) IBAN:TR21 0006 4000 0014 3700 1214 23

Filtrele

Cihaz Tipi
Uygulama Tipi
Fiyat

Fiyatlar

Yükleniyor